Madla pro panelové domy

Madla na zábradlí v panelových domech. Malá investice s velkým efektem – výměna madla na zábradlí.
Právě takovou menší renovací můžete nechat projít madla zábradlí na schodištích a chodbách. Specializovaná firma Dastech přináší pár novinek, s kterými vzhled vašich společných prostor osvěžíte a nebude vás to ani moc stát.


V nabídce jsou madla, která dokonale imitují ta původní bakelitová, pokud chcete nostalgicky ponechat vzhled, na který jste byli léta zvyklí, jen s tím rozdílem, že nových madel se nebudete muset štítit, nebudou vylámaná, oprýskaná, ani poškrábaná. Tento nový typ madel je vyrobený z kvalitních plastů s velice dlouhou životností a jde jím nahradit celá původní madla nebo jenom jejich vylámané části. Na druhou stranu, proč se držet při zemi, když je k dispozici tolik pěkných pestrých barev. Jestliže razíte spíše tuto teorii, můžete vybírat z barevných PVC madel určených k osazení na pásoviny zábradlí o šířce 30 mm a výšce 8 – 10 mm. Můžete pak madla sladit s barvami stěn nebo schodiště, anebo je naopak udělat kontrastně, výběr barev je skutečně široký.

Náročnější jedinci se mohou poohlížet ještě po dřevěných madlech. I ta jsou v nabídce firmy Dastech a to jednak v levnější variantě plastových madel s imitací dřevěného dekoru, nebo opravdová dřevěná madla z bukového masivu a to buď lakovaného, nebo bez povrchové úpravy. Pak si budete možná i v panelákové chodbě připadat jako v luxusním domě.

Výhodami nových madel jsou:
• kvalitní provedení a moderní materiály
• dlouhá životnost
• odolný, bezúdržbový povrch
• cenová dostupnost
• široká barevná nabídka
• neobsahují žádné nebezpečné látky
• zdravotní nezávadnost
Výrobce Dastech doporučuje spojit výměnu madel rovnou s revitalizací schodiště, která probíhá současně s výmalbou a nátěrem zábradlí.
Specialista na madla zábradlí v panelových domech firma Dastech je Vám k dispozici.

Katalog Madla pro panelové domy ke stažení zde

Zákaznická linka 800 320 151 nebo 800 310 320

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz