O nás

Dastech s.r.o. výroba a výhradní zastoupení

Dastech je česká obchodní firma založena v roce 1997 s cílem dodávat na český trh kvalitní německé produkty pro dům a zahradu a nabídnout tak českým zákazníkům praktické a elegantní výrobky pro dům, byt a zahradu.

Prvním partnerem se stal zavedený výrobce stavebnice zábradlí, německá společnost Dieda, následovala další německá společnost Vormann s velmi bohatým sortimentem tesařského kování. Dastech s.r.o. si budoval trvalou pozici na českém trhu a vzhledem ke zkušenostem a kvalitě svých služeb mohla následovat spolupráce s dalšími zahraničními výrobci. V průběhu posledních 5 let Dastech navázal spolupráci s německým výrobcem hliníkových spojek Brinck či výrobcem profilů panelových madel Raipolen. V letošním roce přibyl rakouský výrobce zahradních domků a úložných boxů Biohort.

Kromě zastoupení zahraničních firem Dastech zahájil v roce 2013 také výrobu vlastního programu profilů madla na zábradlí v panelových domech a otevřel výrobní program zaměřený na zahradní doplňky, který odstartoval úspěšným výrobkem zábrany truhlíků na okenních parapetech.

Dastech je dodavatelem pro stavební firmy, interiéry, podlahová centra, stavebniny a truhláře, živnostenské firmy, obchodní firmy a specializované prodejny a současně zajišťuje prodej i koncovému uživateli.
Dastech s.r.o. má stálou kancelář, firemní prodejnu a sklad v Lahošti u Teplic. Dopravní logistika je zajišťována přepravními službami s pokrytím po celé České a Slovenské republice.

Dastech buduje profesionální obchodní síť v České a Slovenské republice. Z jedné strany navazuje a udržuje úzkou spolupráci se svými obchodními partnery a zdruhé strany buď přímo, nebo přes svá obchodní zastoupení, plně vnímá potřeby koncového zákazníka poptávajícího dostupná řešení a dodávku kvalitního produktu. Jedním z velmi důležitých aspektů, na kterém stavíme naši profesionalitu, je kvalitní obchodní servis.

Naším cílem je zhodnotit doposud získané zkušenosti a znalosti. Chceme přinášet svým zákazníkům radost a odpočinek do jejich domovů, pomáhat zkvalitňovat životní úroveň. Budeme tak nadále udržovat svůj směr a vyvíjet nové produkty, které budou praktické, potřebné, ale také pro potěšení z bydlení a volného času. Budeme i nadále dbát na kvalitu svých produktů, služeb a rozšiřovat jejich portfolio. Naší vizí je být velmi hodnotnou společností, udržet profesionální tým svých zaměstnanců a hlavně zvyšovat počet spokojených zákazníků a odběratelů.

Všichni zaměstnanci společnosti Dastech s.r.o. pečují o maximální spokojenost a informovanost našich zákazníků a odběratelů.

Kolektiv firmy Dastech s.r.o. je Vaším stálým a důležitým partnerem a přeje Vám mnoho úspěchů.

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz