Odkládací stolky

Novinkou v bydlení jsou moderní odkládací stolky Living, Asist, Office a Apron. S odkládacími stolky máte vše po ruce.

Začlení se do Vaší domácnosti nebo kanceláře jako velice praktický nábytek. Poskytnou odkládací plochu pro vše, co potřebujete mít po ruce.


Jejich možnosti využití jsou ale široké a záleží jen na aktuální potřebě místa pro odkládání.

Odkládací stolek LIVING je určen zejména do obývacích pokojů. Lze jej přesunout od křesla k sedací soupravě či na jakékoliv potřebné místo a odkládat na něj TV dálkové ovládání, tablet, brýle, noviny, kávu či drobné občerstvení. Je možné ho také využít třeba i při cvičení na odkládání sportovního náčiní nebo oblečení.

Odkládací stolek ASIST nalezne své uplatnění především v kuchyni. S jeho pomocí, lze jednoduše rozšířit kuchyňskou desku, na kterou je tak možné odložit potřebné suroviny nebo kuchyňské náčiní. Stolek velice dobře poslouží také u jídelního stolu, pro servírování jednotlivých chodů oběda. Je vhodný také do malých kuchyní, kde je třeba šetřit s každým kouskem místa.

Jednoduchým řešením pro získání místa v kanceláři, je odkládací stolek OFFICE. Ten může být připraven pro situace, kdy je nutné rozšířit plochu pracovního stolu. Je možné na něm podepsat dokumenty, položit na něj notebook nebo jej použít jako servírovací stolek na kávu či jiné drobné pohoštění.

Pro práci u vnitřního parapetu okna se dokonale hodí odkládací stolek APRON. Okenní parapet je ideálním místem pro pěstování pokojových rostlin, protože je zde dostatek světla a tepla. Rostliny ale vyžadují pravidelnou péči, ke které je nutné nejrůznější nářadí. Na stolek Apron, který rozšíří plochu parapetu lze přesunout květináče, zahradní nůžky, konvičku na vodu a třeba i čisticí prostředky na mytí oken.

Kompletní katalog Odkládací stolky Dastech ke stažení zde

Zákaznická linka 800 320 151 nebo 800 310 320

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz