Pro realizační firmy

Hledáme realizační partnery
Dastech buduje úzkou spolupráci s firmami zaměřenými na dodávky staveb a montáže materiálů do rodinných, bytových, panelových domů a zahrad.
Rozšiřte portfolio své nabídky o naše kvalitní produkty.

Zahradní domky rakouského výrobce Biohort

Zahradní domky Biohort se výborně osvědčují již více jak 35 let. Rakouský výrobní závod tvoří kolektiv nejvzdělanějších odborníků. Zpracovává pouze vysoce kvalitní materiály od ověřených dodavatelů. Používaný žárově pozinkovaný ocelový plech pochází z renomovaných oceláren v Německu a v Rakousku, jimž důvěřují i němečtí výrobci prémiových vozů.
Výrobky Biohort nabízejí nejlepší kvalitu, funkčnost a bezpečnost. Každý ocení zejména dlouhou životnost a bezúdržbovost zahradních domků Biohort a vysoký uživatelský kompofrt. Zahradní domky Biohort vynikají moderním provedením a stojí na špici designového zpracování.

Tesařské a stavební kování Vormann

Kvalitní tesařské a stavební kování pro profesionální i hobby použití od renomované německé firmy VORMANN je k dostání už i na českém trhu. Výhradním dovozcem je dodavatel stavebních systémů firma Dastech, která se stala partnerem této již 150leté tradiční firmy díky vysoce odborným službám a prvotřídnímu servisu, který poskytuje. Nabídka firmy VORMANN oslovuje profesionální odběratele z řad stavebních firem, dodavatelů dřevostaveb, truhlářů, tesařů až po hobby odběratele, kteří jsou schopní si leccos smontovat nebo vyrobit sami doma. Díky výrobkům VORMANN si pak mohou kutilové bez problémů sami sestavit například zahradní domek, altánek, nábytek, nejrůznější dřevěné bedny, dveře, dvířka či domácí sauny. Technicky zdatnější se mohou s výrobky VORMANN pustit třeba i do stavby vlastního dřevěného domu.

Madla na zábradlí v panelových domech

Významným artiklem firmy Dastech jsou madla na zábradlí v panelových domech. Dodáváme kvalitní materiály zavedených evropských výrobců a zavádíme na trh vlastní výrobky, kterými doplňujeme ucelenou řadu různých profilů, dekorů a provedení. Úspěšný program výrobků madla na zábradlí pro panelové domy má své významné místo při revitalizaci interiérů - chodeb v panelových domech. Ucelený sortiment nabízí kvalitní PVC materiály německého výrobce Raipolen, dřevěná buková madla, nebo madla z výroby DASTECH - plastové madlo DA1 a DA2 s dokonalou imitací dřevěného dekoru.
Specializovaný web madla na zábradlí pro panelové domy www.madlapropanelovedomy.cz

Trubkové spojky Brinck

Nacházejí použití jako spojovací prvky trubek v následujících oblastech:bezpečnostní zábradlí a galerie,směrování pohybu osob,turnikety a dělící uličky,stavba čističek odpadních vod,stavba výstav a výstavních stánků nebo stavba vozidel (přidržovací madla v autobusech a kolejových vozidlech).

Ostatní sortiment
Sledujte naše aktuální novinky, vyvíjme a realizujeme nový program praktických pomocníků do zahrad a na balkón. V současné době jsme uvedli na trh zahradní pásy a treláže na zeď. Věříme, že realizačním firmám v zahradní architektuře již máme co nabídnout a v budoucnu chceme nabídku rozšiřovat.

K našim produktům nabízíme
- kvalitní obchodní servis
- podporu
- školení
- poradenství a pomoc s rozpočty a naceněním

S našimi partnery jsme ve spojení
- podpoříme váš prodej - vzorky, školením a rozpočty
- pomůžeme prosadit vaše regionální působení
- dodáváme nejširší nabídku stavebnice zábradlí na trhu
- nabízíme kvalitní produkty zavedených evropských výrobců
- zajišťujeme školení a poradenství k dodávaným produktům
- garantujeme krátké dodací lhůty

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte:

Radka Hronová, výkonná ředitelka, dastech@dastech.cz, +420 603 170 967
Bedřich Ellmrich, manažer obchodu, obchod@dastech.cz, +420 608 982 007

Děkujeme za Váš zájem o spolupráci s naší firmou.

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz