Spolupracujeme

Budujeme profesionální obchodní síť v České a Slovenské republice. Z jedné strany navazujeme a udržujeme úzkou spolupráci se svými obchodními partnery a z druhé strany buď přímo nebo přes svá obchodní zastoupení, plně vnímáme potřeby koncového zákazníka poptávajícího dostupná řešení a dodávku kvalitního produktu.

Vítáme spolupráci s realizačními a obchodními firmami jako jsou stavební firmy, interiéry, podlahová centra, stavebniny, živnostenské firmy, obchodní firmy a specializované prodejny. Našimi odběrateli jsou pak dále kamenné obchody, hobby centra, zahradní centra a bazénová centra.

Pro dodávky a montáž madel na zábradlí v panelových domech jsou našimi zákazníky především společenství vlastníků domů, bytová a stavební družstva, správci domů, malíři, stavební firmy, linaři a mnozí další, jež se podílejí na rekonstrukcích panelových domů.

Široký a kvalitní sortiment tesřaského kování Vormann kování, pantů, konzol, spojů na dřevo nebo trubkových spojek nám otevřel dveře ke spolupráci s výrobními společnostmi z oblasti vzduchotechniky, automobilového průmyslu, strojírenství, obalové techniky a dalších oborů.

Specializujeme se na dodávky zboží pro E-shopy, pro které nabízíme kvalitní produktové podklady, drop shipping a zajímavé rabaty.

Jedním z velmi důležitých aspektů, na kterém stavíme naši profesionalitu, je kvalitní obchodní servis. Všichni zaměstnanci společnosti Dastech s.r.o. pečují o maximální spokojenost a informovanost našich zákazníků odběratelů.

Naši zákazníci a odběrateleé jsou pro nás to nejcennější. Bez nich bychom nemohli existovat a tak si bývalých, stávajících i budoucích obchodních partnerů velmi vážíme.

Děkujeme, že se na nás obracíte s důvěrou!

Pro konkrétní jednání k velkoobchodnímu odběru kontaktujte prosím obchodní oddělení: B.Ellmrich +420 608 982 007

Nebo nás kontaktujte na bezplatné zákaznické lince 800 320 151 nebo 800 310 320

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz