Tesařské kování Vormann

Tesařské a stavební kování německého výrobce VORMANN.


Kvalitní tesařské a stavební kování pro profesionální i hobby použití od renomované německé firmy VORMANN je k dostání už i na českém trhu.

Výhradním dovozcem je dodavatel stavebních systémů firma Dastech, která se stala partnerem této již 150leté tradiční firmy díky vysoce odborným službám a prvotřídnímu servisu, který poskytuje.

Nabídka firmy VORMANN oslovuje profesionální odběratele z řad stavebních firem, dodavatelů dřevostaveb, truhlářů, tesařů až po hobby odběratele, kteří jsou schopní si leccos smontovat nebo vyrobit sami doma.

Díky výrobkům VORMANN si pak mohou kutilové bez problémů sami sestavit například zahradní domek, altánek, nábytek, nejrůznější dřevěné bedny, dveře, dvířka či domácí sauny. Technicky zdatnější se mohou s výrobky VORMANN pustit třeba i do stavby vlastního dřevěného domu.
Vývoj, inovace a praktická řešení
Od doby svého vzniku v roce 1863, kdy zahájila firma VORMANN výrobu a prodej jednoho ze svých prvních výrobků, téměř kultovního dveřního pantu, se vyvinula v mezinárodní firmu, která vyváží své výrobky do více než 70 zemí světa. Po celou dobu svého působení klade vysoký důraz na zdokonalování svého sortimentu, aby byl co nejpraktičtějším pro své uživatele a také aby byl v souladu se současným technickým vývojem a normami ve stavebnictví. Hledá inovativní řešení, vyvíjí stále nové produkty a spolupracuje s prvotřídními partnery a odborníky. V současné době firma VORMANN nabízí více než 2500 položek, které zahrnují rozsáhlý sortiment tesařského a stavebního kování určeného pro dřevostavby. Ucelená nabídka tesařského kování Vormann zahrnuje zejména panty, bednové kování, spoje na dřevo, úhelníky, konzoly, nerezové kování, lana a řetízky či kruhové spoje na dřevěné trámy.

Skupiny Tesařského kování Vormann

Oficiální stránky výrobce Vormann.com

Kompletní katalogy Vormann ke stažení zde

Zákaznická linka 800 320 151 nebo 800 310 320

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz