Vyrábíme

Dastech zahájil v roce 2013 výrobu vlastního programu profilů madla na zábradlí v panelových domech a otevřel výrobní program zaměřený na zahradní doplňky, který odstartoval úspěšným výrobkem Zábrany truhlíků na okenních parapetech. V dalších letech otvírá výrobní program Odkládací stolky, Treláže na zeď GWI, květinové stěny Semiramis a další výrobky zaměřené na vybavení domu a zahrady.


Semiramis nejen květinová stěna

Květinová stěna Semiramis je řešena jako základní rám montovaný na zeď balkónu nebo terasy. Na základní rám opatřený nerezovými lištami se zavěšují jednotlivé uživatelské prvky. Je dodávána v provedení s obvodovým rámem v celku nebo děleným rámem a v rozpěrném provedení, kde montáž probíhá bez nutnosti vrtání do fasády. Květinová stěna Semiramis umožňuje vytvoření praktického a útulného zákoutí na balkónech a terasách, kde velké množství doplňků určených k zavěšení nabízí možnost osazení květinové stěny Semiramis podle potřeby a představ zákazníka.

Zábrany květinových truhíků na okeních parpetech - výroba Dastech
Tímto bezpečnostním prvkem se zaměřujeme na řešení ochrany květinových truhlíků umístěné na okenních parapetech. Zábrany květinových truhlíků na parapetech jsou vyráběny z prvotřídního materiálu, kterým je kvalitní nerezová ocel určená do exteriéru s matným, kartáčovaným povrchem. Zákazníkům je dodáván v několika rozměrových variantách a zvolit lze dokonce i způsob uchycení a provedení zábrany truhlíku bez vrtání.

PVC madla na zábradlí v panelových domech - výroba Dastech
PVC madla na zábradlí v panelových domech vyrábíme v několika barevných variantách. Tato PVC a plastová madla zábradlí DA1 jsou určená pro osazení pásoviny zábradlí v panelových domech o šířce 30 mm a výšce 8 – 10 mm. Plastové madlo na zábradlí DA1 je rozměrově identické s používaným bakelitovým madlem. Lze jej použít pro celkovou renovaci zábradlí, ale také pouze k doplnění chybějících částí, které je nutné doplnit. PVC madlo SKW1 nabízí řadu barevných odstínů a při jeho montáži je třeba počítat s montáží odbornou firmou.

Travní obruby - výroba Dastech
Nový sortiment "Travní obruby" se zaměřuje na praktické řešení pro využití v zahradě. Travní obruby zamezí prorůstání trávy (plevele) nežádoucím směrem. Jejich využití je vhodné pro oddělení travního porostu okolo stromků a keřů nebo oddělení od okrasné plochy kde je plevel a tráva nežádoucí. Lze je také využít pro zamezení prorůstání trávy pod ploty.

Odkládací stolky - výroba Dastech
Odkládací stolky prakticky rozšíří pracovní plochu v kuchyni, kanceláři nebo obývacím pokoji. Odkládací stolky jsou vyráběny v několika velikostech s ohledem na jejich využití.

Treláže pro popínavé rostliny GWI - výroba Dastech
Nerezové konzole GWI nabízí snadný způsob vytvoření rastru na zdi pro popínavé rostliny. Samotný rastr tvoří nerezový drát, se kterým se při sestavování treláže snadno pracuje v porovnání s ocelovámi lanky.

Držáky truhlíků na zábradlí - výroba Dastech
Dastech rozšiřuje výrobní program o nerezové držáky na truhlíky. Jsou určené k montáži na madlo zábradlí o průměru 40 a 42,5 mm a umožní umístit květinový truhlík na balkonové zábradlí.

Stolky na zábradlí - výroba Dastech
Nerezové stolky na zábradlí v pevném a sklopném provedení josu určeny k montáži na madlo zábradlí o rpůměru 40 a 42,5 mm.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na bezplatné zákaznické lince 800 320 151 nebo 800 310 320

Navštivte náš oficiální E-shop www.Obchodprobydleni.cz.

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz