Vyrábíme

Dastech zahájil v roce 2013 výrobu vlastního programu profilů madla na zábradlí v panelových domech a otevřel výrobní program zaměřený na zahradní doplňky, který odstartoval úspěšným výrobkem Zábrany truhlíků na okenních parapetech. V dalších letech otvírá výrobní program Odkládacích stolků, Treláží na zeď GWI a dalších výrobků zaměřených na vybavení domu a zahrady.

 

zabrany truhliku dastechZábrany květinových truhíků na okeních parpetech - výroba Dastech
Tímto bezpečnostním prvkem se zaměřujeme na řešení ochrany květinových truhlíků umístěné na okenních parapetech. Zábrany květinových truhlíků na parapetech jsou vyráběny z prvotřídního materiálu, kterým je kvalitní nerezová ocel určená do exteriéru s matným, kartáčovaným povrchem. Zákazníkům je dodáván v několika rozměrových variantách a zvolit lze dokonce i způsob uchycení a provedení zábrany truhlíku bez vrtání.

 

plastova madal

PVC madla na zábradlí v panelových domech - výroba Dastech
PVC madla na zábradlí v panelových domech vyrábíme v několika barevných variantách. Tato PVC a plastová madla zábradlí DA1 jsou určená pro osazení pásoviny zábradlí v panelových domech o šířce 30 mm a výšce 8 – 10 mm. Plastové madlo na zábradlí DA1 je rozměrově identické s používaným bakelitovým madlem. Lze jej použít pro celkovou renovaci zábradlí, ale také pouze k doplnění chybějících částí, které je nutné doplnit. PVC madlo SKW1 nabízí řadu barevných odstínů a při jeho montáži je třeba počítat s montáží odbornou firmou.

travni obruby dastechTravní obruby - výroba Dastech
Nový sortiment "Travní obruby" se zaměřuje na praktické řešení pro využití v zahradě. Travní obruby zamezí prorůstání trávy (plevele) nežádoucím směrem. Jejich využití je vhodné pro oddělení travního porostu okolo stromků a keřů nebo oddělení od okrasné plochy kde je plevel a tráva nežádoucí. Lze je také využít pro zamezení prorůstání trávy pod ploty.

  

odkladaci stolky dastechOdkládací stolky - výroba Dastech
Odkládací stolky prakticky rozšíří pracovní plochu v kuchyni, kanceláři nebo obývacím pokoji. Odkládací stolky jsou vyráběny v několika velikostech s ohledem na jejich využití. 

 

 

trelaze gwiTreláže pro popínavé rostliny GWI - výroba Dastech
Nerezové konzole GWI nabízí snadný způsob vytvoření rastru na zdi pro popínavé rostliny. Samotný rastr tvoří nerezový drát, se kterým se při sestavování treláže snadno pracuje v porovnání s ocelovámi lanky.

 

 

drzaky truhliku na zabradliDržáky truhlíků na zábradlí - výroba Dastech
Dastech rozšiřuje výrobní program o nerezové držáky na truhlíky. Jsou určené k montáži na madlo zábradlí o průměru 40 a 42,5 mm a umožní umístit květinový truhlík na balkonové zábradlí. 

 

 

stolky na zabradli dastechStolky na zábradlí - výroba Dastech
Nerezové stolky na zábradlí v pevném a sklopném provedení josu určeny k montáži na madlo zábradlí o rpůměru 40 a 42,5 mm.

 

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme na bezplatné zákaznické lince 800 320 151 nebo 800 310 320

 

NÁŠ KOLEKTIV

Kolektiv Dastech je Vám k dispozici.

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.