Květinová stěna Semiramis

Semiramis, nejen květinová stěna, dokáže vdechnout život balkonu nebo terase a ještě navíc potěší svého majitele přizpůsobivostí a praktičností.

Jak květinová stěna Semiramis funguje?

Prvky stěny Semiramis

Květinovou stěnu tvoří panel z hliníkových sendvičů různého dekoru (bílá, dekor dřeva atd.) Plošný panel pak přišroubujete přes základní rám přímo na zeď.

Doplňkovými prvky panelu jsou komponenty libovolného výběru:

sušák na prádlo, nerezový rošt, držáky na květináče 3 průměrů, závěsná tyčka, nerezová police, sklopné i nesklopné stolky, závěsná lišta se čtyřmi otvory, hák na tašky, kapsa na tiskoviny, držák truhlíku, a další.

Semiramis je velmi flexibilní a umožňuje sestavit uspořádání jednotlivých prvků podle vašich potřeb nebo vkusu. Představte si například místo, kam rádi přivedete návštěvu. Společně posedíte v klidu s příjemnou designovou kulisou. Kolem vás rostou krásné rostliny v květináčích a truhlících. Nemusíte řešit, kam odložíte kávu nebo sklenku dobrého vína. Stačí vyklopit stolek z květinové stěny nebo použít držáky na nápoje. Navíc můžete zakomponovat praktický prvek, jako je sušák na prádlo. A najednou získáte multifunkční úhledné místo, které vám dělá radost.

Vytvořte si svůj klidný koutek pro práci, kde se budete cítit příjemně. Díky sklopnému nebo nesklopnému stolku získáte pracovní plochu. Doplnit jej můžete o nerezovou polici nebo kapsu na tiskoviny. Pro vylepšení útulného pracoviště pak dopomůže květináč nebo truhlík s květinami. Komfort zvýší držák na lahev a sklenici. Tašku od notebooku odložíte na nerezový rošt. Následně stačí jen zasednout a pustit se do tvůrčího procesu v prostředí na čerstvém vzduchu, kde vám nic nechybí.

Pokud toužíte po zahradě, bude pro vás to pravé ořechové sestavit si stěnu pro pěstování. Představte si, že vaříte své oblíbené jídlo a místo klasického koření z obchodu ho dochutíte čerstvými bylinkami z domácí zahrádky. Stěnu lze zaplnit květináči (3 průměry) a truhlíky, které si osadíte bylinkami nebo okrasnými rostlinami. Závěsná tyčka poslouží jako praktický držák na nářadí. Jako další úložné místo využijte polici a rošt. Díky stěně Semiramis získáte svou vysněnou zahrádku i bez stěhování.

Udělejte si z květinové stěny Semiramis příjemné a útulné zákoutí pro relax. Odpočinkovou zónu tak vykouzlíte kombinací rostlin a praktických odkládacích míst. Kombinujte svou stěnu se stolkem a držákem na lahev pro romantické večery. Na závěsnou tyčku si připravte otvírák nebo vývrtku na víno. Vše teď máte po ruce. Nic vám tak nechybí k tomu, abyste si vychutnali svou volnou chvilku odpočinku nebo posezení s partnerem.

Semiramis nejen květinová stěna je díky kvalitním nerezovým materiálům určená do exteriéru. Široká škála příslušenství umožňuje stěnu proměňovat k obrazu svému podle potřeb a manipulace s prvky je jednoduchá.

Využijte naší zákaznickou linku 800 320 151 pro více informací

Galerie provedení

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz