Zahradní úložné boxy Biohort

Úložné boxy Biohort pro dokonalé uskladnění předmětů
Úložných prostor není nikdy dost. Zejména pro předměty, které používáme při venkovních aktivitách na zahradě nebo u bazénu. Ať už se jedná o polstry na zahradní nábytek, hračky pro děti nebo sportovní náčiní. Dříve nebopozději řešíme otázku, kam s tím? Odpovědi mohou být různé. Praktickým řešením jsou kvalitní úložné boxy od rakouské společnosti Biohort.

Jejich dokonalé technické provedení, zajistí bezpečné uskladnění předmětů, které nikdy nenavlhnou. Úložné boxy Biohort šetří čas a finance.

Pro Biohort jsou charakteristické vysoce kvalitními materiály. Nejinak tomu je i v případě úložných boxů. K výrobě je použitý žárově pozinkovaný ocelový plech, který je opatřený polyamidovým vypalovacím lakem. Není třeba jej proto každoročně natírat. Šrouby a panty jsou vyrobené z ušlechtilé oceli. Rolety, profily nebo víka boxů jsou vyrobeny z potaženého hliníku. Díky těmto materiálům nevyžadují boxy žádnou údržbu. Tím šetří čas i finance svým uživatelům. Výrobce doporučuje pouze každý rok ošetřit panty a zámek mazivy pro tento účel určené. Úložné boxy Biohort se pyšní promyšlenými prvky a širokou výbavou. Samozřejmostí je cylindrická vložka s otočným knoflíkem, která je dodávána včetně rezervního klíče. Komfortní otevírání zajišťuje plynová tlaková pružina. Bohaté příslušenství pomůže prakticky rozčlenit prostor, tak aby se do něj vešlo více předmětů.

Čtyři typy úložných boxů Biohort
Společnost Biohort nabízí čtyři typy úložných boxů. Liší se tvarem, provedením a možnostmi využití. Jsou nabízeny v několika rozměrech.

Roletový box StoreMax® na Vaši předzahrádku
Není nic jednoduššího, než roletový box StoreMax značky Biohort postavit před dům a ukrýt do něj nevzhledné popelnice. Box je pro rychlý přístup rozdělený dvojitým systémem otevírání, s lehce posuvnými roletami. Je bezúdržbový a uzamykatelný.

Perfektní venkovní úložný box FreizeitBox
Úložný box FreizeitBox značky Biohort je určen pro uskladnění předmětů určených pro volnočasové aktivity. Ukládat do něj můžeme sedáky, lehátka, skládací židle nebo sportovní či kempinkové vybavení. Je bezúdržbový, již žádné nátěry!

HighBoard ke grilování i třídění odpadu
HighBoard značky Biohort najde celou řadu využití. Od uskladnění většího počtu polstrů na zahradní nábytek, přes úložné prostory pro venkovní kuchyni až po uschování nevzhledných kontejnerů na odpad. Do většího boxu se vejdou dokonce až tři popelnice o objemu 240 l!
Dokonale se hodí k uskladnění venkovního grilu, který se bude díky přednímu otvírání dvířek snadno vyndávat. Otevírání shora napomůže snadnému přístupu ke kontejnerům na odpad.

Designový box pro náročné: LoungeBox®
LoungeBox je elegantní box určený pro zákazníky, kteří si chtějí vybavit zahradu nebo terasu výjimečnými doplňky. Tento designový kousek, který může být ozdobou každé zahrady nebo terasy restaurace se pyšní zaoblenými hranami, hladkým povrchem a luxusním vzhledem. Jeho velikost je vhodná pro uskladnění sedáků, hraček, sportovního či kempinkového vybavení. Výrobce i v jeho případě garantuje, že veškeré uskladněné předměty zůstanou suché a nedojde k jejich navlhnutí.

Přednosti úložných boxů Biohort
Stabilní víko
Žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem
Komfortní otevírání víka tlakovou plynovou pružinou
Voděodolné – uskladněné předměty zůstanou suché

Bezúdržbové
Cylindrická vložka s otočnou rukojetí včetně rezervního klíče
Neviditelné, integrované větrání
Šrouby a panty z ušlechtilé oceli
20 let záruka

Ukázky úložných boxů Biohort

Video Úložné zahradní boxy zde

Oficální stránky výrobce Biohort

Kompletní katalog Biohort ke stažení zde

Zákaznická linka 800 320 151 nebo 800 310 320

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz