Kariéra

Momentálně nenabízíme žádnou pozici

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Místo výkonu práce a smluvní vztah:

Zaujala vás nabízená pozice?

Neváhejte nám zaslat váš strukturovaný životopis

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Do těla zprávy prosím zkopírujte níže uvedené prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních dat:

"Odesláním svého životopisu uděluji společnosti Dastech s.r.o. se sídlem U kapličky 6 Lahošť, IČ: 25143433, souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., aby zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci v potřebném rozsahu. Společnost Dastech s.r.o. použije osobní údaje obsažené v životopise výhradně k uskutečnění výběrového řízení a personální evidenci a tyto údaje nepředá třetím osobám. Udělený souhlas může být kdykoli odvolán doporučeným dopisem doručeným na adresu společnosti."

Souhlasím