Velkoobchod

Obchodní firma Dastech s.r.o. vznikla v roce 1997. Na českém a slovenském trhu zastupuje evropské výrobce Vormann - tesařské kování, Raipolen - výrobce PVC madla na zábradlí pro panelové domy, Biohort - zahradní domky a firmu Brinck - trubkové spojky. V roce 2013 zahájil Dastech vlastní výrobu nových profilů madla pro panelové domy a otevřel výrobní program zaměřený na zahradní doplňky, který odstartoval úspěšným výrobkem zábrany truhlíků na okenních parapetech a v současnosti pokračuje výrobkem určeným na balóny a terasy Semiramis nejen květinová stěna.

Nabízíme produkty zaměřené na vybavení domu, bytu a zahrady a řadu let se specializujme na spolupráci s e-shopy a kamennými prodejnami. Dastech s.r.o. je dodavatelem pro stavební firmy, interiéry, podlahová centra, stavebniny, truhláře, živnostenské firmy, obchodní firmy a specializované prodejny. Dastech s.r.o. má stálou kancelář, firemní prodejnu a sklad v Lahošti u Teplic. Dopravní logistika je zajišťována přepravními službami s pokrytím po celé České a Slovenské republice.

Naše služby Vám usnadní Vaše obchodování

- dodáme Vám kvalitní podklady pro import do Vašeho ESHOPU!
- využijte on-line rozhraní pro objednávky v našem e-shopu
- o termínu dodání a stavu objednávky Vás budeme informovat e-mailem nebo zprávou SMS
- zboží pečlivě zabalíme a označené jménem Vašeho zákazníka připravíme k vyzvednutí Vaší spediční firmou
- na produkty, které zastupujeme, poskytujeme velkoobchodní ceny

Jedním z důležitých aspektů, na kterém je postavena profesionalita, je kvalitní obchodní servis. Všichni zaměstnanci společnosti Dastech s.r.o. pečují o maximální spokojenost a informovanost svých odběratelů. Dastech buduje profesionální obchodní síť v České a Slovenské republice. Navazuje a udržuje úzkou spolupráci se svými obchodními partnery. Přes svá obchodní zastoupení, ale plně vnímá potřeby koncového zákazníka, poptávajícího se na dostupná a kvalitní řešení.

Mnoho úspěchů Vám přeje kolektiv firmy Dastech s.r.o., výhradní zastoupení a výroba

Obchodní oddělení: Bedřich Ellmrich, obchod@dastech.cz, +420 608 982 007

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz