Pergoly a pergolové systémy

Nabízíme produkty firmy VIOMAL, která je předním výrobcem hliníkových bioklimatických pergol se sídlem v Řecku.
Bioklimatický volně stojící pergolový systém, nabízející všestrannou ochranu proti slunci, větru a vlhkému počasí, vhodný pro bydlení i pro profesionální použití. Bioklimatický systém je ergonomicky navržený tak, aby nabízel stínění v malých nebo velkých venkovních prostorách, jako je zahrada, terasa, bazén. Nabízíme profesionální montáž.

VL pergola DIY - cenově dostupný luxus a funkčnost bez námahy... za každého počasí.
Volně stojící pergola je k dispozici ve třech standardních rozměrech KIT a vyznačuje se snadnou montáží a instalací. Pohyblivé čepele a volitelný systém zipových rolet nabízí dokonalou funkčnost a pohodlí pro všechna roční období. Dodávané v barvě antracitově šedá RAL 7016, nebo v bílé RAL 9010.
3 velikosti (DxŠxV):
3000 x 3000 x 2500mm / 3600 x3600 x 2500mm / 4000 x 3000 x 2500mm

Snadná instalace: VL Pergola DIY je k dispozici v ΚΙΤ, ve třech rozměrech. Snadno jej instalují dvě osoby s použitím běžného nářadí (šroubovák, klíč, kladivo, schodiště) a veškerého souvisejícího příslušenství, které je součástí balení (šrouby, šrouby, matice atd.). Není potřeba žádné další opracování, protože všechny sloupky a nosníky jsou předvrtané a připravené k montáži pouze podle pokynů pro instalaci.

Sluneční stínění: sluneční clona VL Pergola je ergonomicky navržena pro zastínění prostor do 13 m2, pro pohodlné a pohodové slunečné dny. Oboustranné lamely fungují samostatně a nabízejí různé úrovně slunečního zastínění v oblasti sezení. K dispozici v KITu ve třech rozměrech:3x3m, 3x4m, 3,6×3,6m pro zastínění v jakémkoli prostoru.

Hydroizolace: pohyblivé čepele nabízejí ochranu před deštěm a maximalizují pohodlí při užívání venku. Když jsou lopatky zavřené, déšť je blokován. Okapový systém pergoly spolehlivě zajistí odvod vody čtyřmi vertikálními sloupky směrem k zemi. Okapové žlaby jsou integrovány do vodorovných nosníků, zvenčí tak neviditelné.

Minimální estetika: moderní design rámu a sloupků s rovnými liniemi a šedým práškovým nástřikem (RAL 7016) vytváří venkovní stínící systém s minimální estetikou, který se perfektně hodí do obytného prostoru, hotelu nebo jakéhokoli jiného profesionálního objektu a odhaluje neúnavnou snahu o kvalitní životní styl.

Funkce nožů: pohyblivé nože se ovládají ručně pomocí ruční kliky, což umožňuje instalaci a provoz v jakémkoli venkovním prostoru, i když není zajištěno napájení.

Robustní konstrukce: VL Pergola DIY je vyrobena čistě z hliníkových profilů v práškové barvě RAL 7016, nabízí robustnost a zajišťuje, že pergola zůstane dlouhodobě neovlivněná povětrnostními podmínkami. Hliníkové svislé sloupky a vodorovné nosníky spolu se základními deskami poskytují velkou stabilitu konstrukce, protože instalace byla provedena podle pokynů výrobce (doporučujeme betonový podklad).

Vertikální stínování, volitelné - pergolu lze volitelně vybavit čtyřmi vertikálními žaluziemi na zip, které nabízejí stínění proti slunci a celkovou ochranu proti hmyzu při zachování viditelnosti skrz, perforovaný šedý síťový materiál. Rolety na zip lze snadno instalovat buď na jednu, dvě, tři nebo čtyři strany pergoly pro maximální soukromí. Ovládají se ručně a mohou zůstat otevřené v libovolné požadované úrovni. Případně je lze srolovat až na dno a uzamknout, čímž vytvoříte působivou atmosféru.

Nová motorizovaná bioklimatická pergola doplňuje řadu samostatně stojících DIY systémů VL Pergola a je krokem k pohodlnějšímu životu doma nebo na pracovišti. Má pohyblivé, motorizované, jednodílné lamely (šířka15 cm) s integrovaným LED osvětlením, které stisknutím tlačítka upraví úroveň zastínění a osvětlení prostoru a zároveň nabízí ochranu před deštěm.

Volitelnou výbavou je motorizovaný vertikální stínící systém na zip, který lze umístit na kteroukoli ze čtyř stran pergoly. Systém je dostupný v KITu o třech rozměrech a dvou barevných odstínech.

Ukázka produktů

pergola DIY
Pergola DIY
Pergola DIY
Pergola DIY
Funkce nožů
Hydroizolace
Sluneční stínění
Robustní konstrukce
Snadná instalace
Pergola DIY
Pergola DIY
Pergola DIY

Máte o tento produkt zájem
nebo chcete poradit s výběrem?

Radka Reichlová, vedení firmy
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Webové stránky využívají cookies. Jejich používáním s tím souhlasíte
Souhlasím