Bioklimatické Pergoly

Nabízíme produkty firmy VIOMAL, která je předním výrobcem hliníkových bioklimatických pergol se sídlem v Řecku.
Bioklimatický volně stojící pergolový systém, nabízející všestrannou ochranu proti slunci, větru a vlhkému počasí, vhodný pro bydlení i pro profesionální použití. Bioklimatický systém je ergonomicky navržený tak, aby nabízel stínění v malých nebo velkých venkovních prostorách, jako je zahrada, terasa, bazén. Provádíme profesionální montáž.

Pergoly a pergolové systémy

Nabízíme produkty firmy VIOMAL, která je předním výrobcem hliníkových bioklimatických pergol se sídlem v Řecku.
Bioklimatický volně stojící pergolový systém, nabízející všestrannou ochranu proti slunci, větru a vlhkému počasí, vhodný pro bydlení i pro profesionální použití. Bioklimatický systém je ergonomicky navržený tak, aby nabízel stínění v malých nebo velkých venkovních prostorách, jako je zahrada, terasa, bazén. Nabízíme profesionální montáž.

Více o produktu

Vnitřní role a Plissé

Nabízíme produkty firmy VIOMAL, která je předním výrobcem hliníkových rolovacích sítí se sídlem v Řecku.
Viomal SA poskytuje širokou škálu systémů sítí proti hmyzu pro dveře a okna podle požadavků trhu. Systémy sítí proti hmyzu zahrnují plisované i rolovací typy pro vertikální i horizontální použití. Všechny systémy sítí proti hmyzu Viomal poskytují ochranu před otravným hmyzem, zastínění, odolnost v nepříznivých povětrnostních podmínkách a nabízejí bezproblémovou funkci a vysokou kvalitu. Nabízíme profesionální montáž.

Více o produktu

Venkovní rolety

Nabízíme produkty firmy VIOMAL, která je předním výrobcem venkovních rolet se sídlem v Řecku.
Investice do kvalitních rolovacích vrat zlepšuje izolaci a bezpečnost a přináší přidanou hodnotu vaší nemovitosti. VIOMAL věnujeme pozornost uspokojování potřeb zákazníků hloubkovým zkoumáním všech faktorů kvality. Viomal vyrábí lamely rolet ve dvou variantách, hliníkové polyuretanové lamely a extrudované lamely. Nabízíme profesionální montáž.

Více o produktu

Příslušenství Viomal

Příslušenství Viomal je vždy navrženo tak, aby se lamely pohybovaly hladce ve skříni boxu a do vodítek, protože cílem je vždy odolnost a dlouhodobá správná funkčnost jako nejvyšší priorita. Použitím našeho příslušenství je zajištěna odolnost a tichý provoz po celou dobu.

Více o produktu

Bezpečnostní rolety

Nabízíme produkty firmy VIOMAL, která je předním výrobcem bezpečnostních rolet se sídlem v Řecku.

Firma Viomal pro Vás právě připravuje novinku v oblasti bezpečnostních rolet.

Více o produktu

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Neváhejte nás kontaktovat.
Webové stránky využívají cookies. Jejich používáním s tím souhlasíte