Zastupujeme

Prvním partnerem, kterého Dastech zastupuje na českém trhu, se stal zavedený výrobce stavebnice zábradlí, německá společnost Dieda. Následovala další německá společnost Vormann s velmi bohatým sortimentem tesařského kování. Dastech s.r.o. si budoval trvalou pozici na českém trhu a vzhledem ke zkušenostem a kvalitě svých služeb mohla následovat spolupráce s dalšími zahraničními výrobci. V průběhu posledních 5 let Dastech navázal spolupráci s německým výrobcem trubkových spojek Brinck či výrobcem profilů panelových madel Raipolen.

V roce 2015 přibyl rakouský výrobce velmi kvalitních zahradních domků a zahradních úložných boxů Biohort. V roce 2016 Dastech navazuje spolupráci s německým výrobcem Knoch Infrarot - Technik, který svou výrobu zaměřil na Infrazářiče určené pro ohřev osob na terasách a balkonech.

zahradni domky biohortZahradní domky a úložné boxy na zahradu Biohort Dastech.cz

Zahradní domky a úložné boxy na zahradu Biohort - zastoupení pro ČR
Rakouský výrobce Biohort GmbH vyrábí kvalitní zahradní domky, přístřešky a zahradní boxy se zárukou 20 let. Výrobky oslovují náročnější zákazníky, kteří ocení vysokou kvalitu provedení a zpracování výrobků Biohort.

Tesařské a stavební kování Vormann - zastoupení pro ČR
Německý výrobce August Vormann GmbH & Co. KG vyrábí široký sortiment kování určený pro dřevostavby a oslovuje odběratele od hobby až po profesionální použití.Z jeho širokého sortimentu nabízíme úhelníky, panty, bednové kování, trámové prvky, spoje na dřevo, lanka, řetízky a konzoly.

Infrazářiče ComfortSun - zastoupení pro ČR
Infrazářiče německé firmy Knoch Infrarot - Technik GmbH představují inovativní řešení ohřevu osob na balkonech a terasách, tržnicích, historických budovách, stájích, v průmyslých halách a všude tam kde je potřeba okamžitého tepla.

Trubkové spojky Binck - zastoupení pro ČR
Hliníkové trubkové spojky německého výrobce Ernst Brinck & Co. GmbH jsou určené pro stavbu a montáž konstrukcí z trubek o různých průměrech - zábrany a zábradlí, konstrukce veletržních stánků, zábradlí v montážních a výrobních halách, zábran pochůzích ploch u čističek vod, stavbu různých zastřešení v obchodech, zábran ve veřejných prostorách a na komunikacích.

PVC madla pro panelové domy Raipolen - zastoupení pro ČR
Německý výrobce Raipolen Profilwerk GmbH & Co. KG dodává pestrou škálu barev kvalitních PVC madel určených pro revitalizaci zábradlí v panelových domech.

Vaše dotazy rádi zodpovíme na bezplatné zákaznické lince 800 310 320

VEDENÍ FIRMY

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz