Venkovní rolety

Nabízíme produkty firmy VIOMAL, která je předním výrobcem venkovních rolet se sídlem v Řecku.
Investice do kvalitních rolovacích vrat zlepšuje izolaci a bezpečnost a přináší přidanou hodnotu vaší nemovitosti. VIOMAL věnujeme pozornost uspokojování potřeb zákazníků hloubkovým zkoumáním všech faktorů kvality. Viomal vyrábí lamely rolet ve dvou variantách, hliníkové polyuretanové lamely a extrudované lamely. Nabízíme profesionální montáž.

Hliníkové polyuretanové lamely - Viomal má dlouholeté zkušenosti s výrobou hliníkových rolet s polyuretanovou pěnou. Použitý ekologický polyuretan je šetrný k životnímu prostředí a poskytuje dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci. Rolety jsou lehké a mají tichou funkci.
Polyuretanem izolovaná hliníková lamela v rolích s vynikající tepelnou a zvukovou izolací. Dostupné v různých hustotách polyuretanu pro zvýšení tuhosti dle požadavků zákazníka.

Extrudované lamely - Hliníkové extrudované lamely Viomal poskytují odolnost a dlouhodobou funkčnost. Lamely jsou navrženy pro plynulý provoz se zvláštní pozorností v místech, kde jsou rolovací vrata nejvíce namáhána, zajišťují stabilitu a tichý chod. Dodávané v šedé barvě.
Uprostřed rolovací brány se používá Hliníkový profil pro výhled. Jedná se o průhledový profil s polykarbonátem.

Krabice - Boxy VIOMAL se snadno přizpůsobí všem typům a konfiguracím lamel rolovacích vrat a vytvoří s nimi dokonalou shodu. Jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly všechny možné strukturální a estetické normy.

Hliníkové polyuretanové boxy: Tepelně izolovaný box je integrován do pláště otvoru, což má za následek kompaktní a diskrétní pohled zvenčí. Je vyroben z dvojité hliníkové stěny s polyuretanovou izolací, aby bylo dosaženo maximální tepelné a zvukové izolace. Jeho ovládání je dosaženo buď popruhem, šňůrou, ruční klikou nebo elektrickým mechanismem.

Hliníkové plechové krabice: S těmito systémy se setkává většina konstrukčních řešení po celém světě. Tyto modely se instalují externě nebo uvnitř krytu a snadno se montují a udržují. Jeho ovládání je dosaženo buď popruhem, šňůrou, ruční klikou nebo elektrickým mechanismem.

Extrudované krabice: spojují současnou architekturu s potřebou pohodlného, ​​esteticky přijatelného stínícího systému v rezidenčních i komerčních aplikacích, vylepšeného o dlouhotrvající funkčnost a odolnost. Naše systémy rolovacích vrat nabízejí širokou škálu rozměrů v krabicových pouzdrech a lamelách, které pokrývají velikosti od 145 mm x 150 mm do 245 mm x 250 mm(VxŠ). Splňuje všechny požadavky na dveře a okna domu, s rovnými a zakřivenými krabicemi, které mohou uspokojit všechny možné estetické a konstrukční požadavky.
Pohon
– VIOMAL, jako výhradní řecký zástupce německých trubkových motorů BECKER, již 11 let poskytuje vynikající řešení v aplikacích rolet / garážových vrat a markýz. U všech rolovacích vrat Viomal je k dispozici také ruční ovládání klikou. Rolovací vrata lze také ovládat páskovou navíječkou. V závislosti na vlastní instalaci je možné páskovou navíječku připevnit na pravou nebo levou stranu.

Ukázka produktů

Venkovní roleta H39
Venkovní roleta
Venkovní roleta H39
Venkovní rolety s krabicí
Roleta H39
Roleta H77
Extrudované lamely
Extrudovaný profil
Extrudovaný profil E43
Extrudovaný profil E55
Extrudovaný profil E77
Extrudovaný box
Hliníkový polyuretanový box
Hliníkové krabice
Pohon
Ruční klika
Pásková navíječka

Máte o tento produkt zájem
nebo chcete poradit s výběrem?

Radka Reichlová, vedení firmy
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Webové stránky využívají cookies. Jejich používáním s tím souhlasíte
Souhlasím