Vnitřní role a Plissé

Nabízíme produkty firmy VIOMAL, která je předním výrobcem hliníkových rolovacích sítí se sídlem v Řecku.
Viomal SA poskytuje širokou škálu systémů sítí proti hmyzu pro dveře a okna podle požadavků trhu. Systémy sítí proti hmyzu zahrnují plisované i rolovací typy pro vertikální i horizontální použití. Všechny systémy sítí proti hmyzu Viomal poskytují ochranu před otravným hmyzem, zastínění, odolnost v nepříznivých povětrnostních podmínkách a nabízejí bezproblémovou funkci a vysokou kvalitu. Nabízíme profesionální montáž.

Plisované systémy - plisé sítě proti hmyzu jsou horizontálně pohybové systémy, které jsou vhodné do velkých otvorů s omezenými požadavky na instalační prostor.
Nový horizontální posuvný systém Phoenix s vodotěsnou skládanou sítí pro okna a balkónové dveře.
Výhody: zamezení hluku, odolné krytky, integrované magnety, optimální klouzání.
Zástěna Plisse je revoluční produkt pro balkónové dveře, který nabízí plynulou funkci, odolnost a kvalitu. Je k dispozici ve dvou síťových barvách, černá nebo šedá. Je vyrobená z polyesteru, nabízí ochranu, stínění a odolnost v nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Nabízíme i klasické sítě proti mouchám s plochými oky, které jsou k dispozici ve vertikálních, horizontálních, otočných nebo pevných modelech, nabízených v široké škále barev a flexibility.

Apollo:
Vertikální pohyb Apollo s pouzdrem je vhodný pro instalaci na dveře a okna. Výhody: pouzdro boxu pro pohodlné ovládání, teleskopické kryty, snadná a rychlá instalace, tichý a spolehlivý provoz. Dodává se v 6m tyčích, ve standardních rozměrech KIT, i ve speciálních rozměrech, ve všech barvách.
Lze jej upevnit na místo v pouzdře dvěma způsoby: 1) přišroubováním speciálních plastových instalačních příchytek nebo pomocí zasouvatelných zarážek.
Brzdový mechanismus umožňuje sítu volně fungovat na cestě dolů a zpomalit rychlost na cestě nahoru. Poskytuje bezpečnost a hladký a tichý provoz.
Orion
: Zástěna Orion je systém horizontálního pohybu a byla vytvořena tak, aby pokryla všechna rozpětí s absolutní bezpečností. Vyrábí se v jednokřídlé a dvoukřídlé verzi, kde vodítka obsahují jednoduchý kartáč.

Materiál sítě Viomal je důkladně testován, aby splnil nejnáročnější požadavky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a zaručují dlouhou životnost. Jsou nabízeny v černé nebo šedé barvě, polyester, sklolaminát nebo hliník v několika rozměrech.
Plisovaná síť
: Používá se pro systémy skládaných sítí proti hmyzu, jak vertikální, tak horizontální. Vhodné pro systém se štířím ocasem nebo hliníkovým vodítkem.
Materiál je 100% polyester, dostupné v barvách černá a šedá. Síť je voděodolná a odolná proti UV záření.
Sklolaminátová tuhá síť: Tvrdý síťovaný materiál ze skelných vláken. Používá se pro rolovací systémy, vertikální i horizontální. Vhodné pro okna a dveře. Materiál je laminát. Dostupné v šedé barvě. Dodáváno v rolích.
Měkká síť
: Měkký síťový materiál. Alternativní, odolnější řešení pro posuvná okna, otevírací dveře a pevné rámy. Materiál je laminát. Dostupné v šedé barvě.
Hliníková síť: Ideální řešení pro posuvná okna, otevírací dveře a rámy krabic. Materiál hliník. Dostupné ve stříbrné barvě.
Síť pro domácí mazlíčky: Ultra odolná síť proti mouchám, ideálnípro majitele domácích mazlíčků. Vhodné pro všechny klasické systémy sítí protihmyzu. Materiál PET. Dostupné v šedé barvě.

Ukázka produktů

Vnitřní role a plissé
Phoenix
Plissé hladký průchod
Plisované systémy
Klasické systémy
Orion
Orion 2 listy
Apollo
Apollo schéma
Otevírací dveře
Otevírací dveře 1
Otevírací dveře 2
Materiál sítě
Plisovaná síť
Měkká síť
Hliníková síť
Phoenix
Phoenix
Plisse
Plisse dvoukřídlé
Plisse
Plisse

Máte o tento produkt zájem
nebo chcete poradit s výběrem?

Radka Reichlová, vedení firmy
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Webové stránky využívají cookies. Jejich používáním s tím souhlasíte
Souhlasím