Zábrany truhlíků

Zábrany truhlíků na okenních parapetech Dastech
Okenní parapet lze skvěle oživit květinovou výzdobou, která každý rodinný dům rozzáří k nepoznání.
Jak ale ideálně vyřešit upevění truhlíků do oken tak, aby truhlíky s květinami nepadaly?
Zábrany květinových truhlíků na okenních parapetech spolehlivě zabezpečí květiny proti jejich pádu.

Zbábrany truhlíků z naší výroby Datech se o upevnění truhlíků na okenních parapetech bezezbytku postarají.

K čemu jsou zábrany květinových truhlíků určeny?
Především spolehlivě zajistí umístění květin na okenních parapetech a zabezpečí je proti nechtěnému pádu. Praktické a spolehlivé zábrany květinových truhlíků na parapetech jsou vyráběny z prvotřídního materiálu, jakým je kvalitní nerezová ocel. Tento vskutku nenápadný designový prvek je zákazníkům dodáván v několika rozměrových variantách a zvolit si lze i způsob uchycení a provedení zábrany truhlíku bez vrtání. Pokud se zákazník rozhodne pro zakoupení zábrany, čeká jej nenáročná montáž, kterou bezpečně zvládne každý manuálně zručný kutil. Pro omítkové fasádní povrchy se perfektně hodí rozporné provedení, tedy montáž bez vrtání do fasády. V tomto případě lze namontování zábran mezi špalety provést velice jednoduše, a to po zkrácení na potřebnou délku. Výhodou je tedy nejen snadná montáž, ale i estetické provedení, které ničím nenaruší exteriér domku. Montáž bez poškození a zásahu do fasády vašeho domu však není jedinou předností. K dalším výhodám našich zábran truhlíků, kterými rozpěrné provedení vyniká, patří to, že je vhodné i pro zateplenou fasádu. Chcete-li, aby váše okno mělo šmrnc, bez obav vyzdobte svá okna osázenými truhlíky. Díky nerezovým zábranám květinových truhlíků budou všechny květinové truhlíky na okenních parapetech v bezpečí před větrem nebo průvanem.

Časté dotazy:

Do jaké maximální šířky okna je zábrana truhlíku určena?
Rozpěrná zábrana truhlíku - montáž bez vrtání, se vyrábí pro okno maximální šíře 3000 mm, stavitelná do 2700mm.

Jaká varianta zábrany truhlíku je bez vrtání a bez řezání?
Výrobek je označený jako zábrana "stavitelná". Montáž je provedena roztažením teleskopické tyče na potřebnou délku mezi špaletami okna a následným zafixováním této délky. Otáčením koncového dílu dojde k rozepření mezi špaletami, tím je zábrana pevně usazená na požadovaném místě.

Jak je zajištěna bezpečnost?
Obsah balení zábrany truhlíku obsahuje prostředky pro zajištění bezpečnosti jak při montáži, tak při umístění zábrany truhlíku na svém stálém místě.

Nepoškodí rozpěrné provedení zábrany truhlíku zateplenou fasádu?
Montážní koncovky mají dostatečně velký průměr, aby se tlak rovnoměrně rozložil. Výrobek je otestován na zateplené fasádě polystyrenem (polystyren je zakrytý armovací perlinkou a lepící stěrkou). Samozřejmě, že montáž na zateplenou fasádu vyžaduje větší opatrnost, než je tomu v případě pevného zdiva, aby nedošlo k promáčknutí.

Z jakého materiálu je zábrana truhlíku vyrobená?
Všechny zábrany jsou vyrobeny z nerezové oceli V2A (AISI 304), ta je určená do exteriéru, povrch ušlechtilé oceli je matný - kartáčovaný. Nerezová ocel je řešením na celý život ! Výrobce se rozhodl pro ušlechtilé materiály, aby předešel jakékoliv korozi a tím vyloučil riziko znečištění fasády a parapetu případným vytékáním vody znečištěné korozí!

Jaké jsou další varianty bez vrtání?
Pokud je Váš parapet zakončený vhodnýmí zakončovacími prvky (okapnička/bočnice) je možné použít zábranu truhlíků do okapničky. Je pro tento účel - bez zásahu do fasády - určená.

Katalog zábrany truhlíků ke stažení zde

Zákaznická linka 800 320 151 nebo 800 310 320

VEDENÍ

Radka Hronová
+420 603 170 967
dastech@dastech.cz

OBCHOD

Bedřich Ellmrich
+420 608 982 007
obchod@dastech.cz

ROZPOČTY

Jarmila Šarlingerová
+420 777 587 527
montaze@dastech.cz